Ja, tijdens een comparitie is het mogelijk om je eis te wijzigen of te vermeerderen. Dit kan bijvoorbeeld als er nieuwe inzichten of ontwikkelingen in de zaak zijn, zoals een verhoogde huur of onverwachte kosten. Om je eis te wijzigen, dien je een brief aan de rechtbank te schrijven waarin je uitlegt waarom je de eis wilt wijzigen en welke aanpassingen je wilt maken. Het is ook mogelijk om je eis te verlagen, bijvoorbeeld als de gedaagde partij (inmiddels) al een deel van het bedrag heeft betaald. Het verzoek tot wijziging van de eis dien je tijdig in te dienen, in ieder geval voordat de rechter aangeeft dat hij of zij vonnis gaat wijzen. Na dit moment is het veranderen van je eis niet meer mogelijk.
Neem dan vrijblijvend contact met ons op, zodat we uw vraag zo spoedig mogelijk kunnen beantwoorden.
Neem contact opJurgen is een erg toegankelijk persoon, zeer duidelijk en open. Geeft de verschillende mogelijkheden duidelijk aan.
De voordeligste deurwaarder raad ik zeker aan.
Ik dacht dat een deurwaarder te duur was voor kleine bedrijven. Foutje. Devoordeligstedeurwaarder.nl/ Jurgen Zuurman zoekt ook voor mijn kleine bedrijf echt mee naar de beste en voordeligste oplossing om mijn factuur betaald te krijgen.
hr Zuurman is een uiterst professionele deurwaarder, tegelijkertijd een heel vriendelijk mens om mee samen te werken. De informatie van dit kantoor is volledig en de werkwijze is erg transparant. Mocht U ooit in de situatie komen, dat een deurwaarder noodzakelijk is, dan kunnen wij deze Organisatie van harte aanbevelen. Dit geldt ook voor Dhr J Zuurman privé.